XXV Perła Paprocan

Tychy - Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany
03.04.2016

Wyniki

Bieg 1 okr. 7km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
SZYMURA Grzegorz
Leszczyny
532 Leszczyny 3:34 17.07 00:24:51:48
2
CIEŚLAK Bartłomiej
Runhogs Tychy
807 Tychy 3:50 15.56 00:26:47:41
3
DANEL Błażej
Mosm Tychy
732 Tychy 4:09 14.58 00:28:57:10
4
CZECHOWSKI Damian
828 Tychy 4:27 13.46 00:31:08:31
5
LORENS Piotr
278 Tychy 4:28 13.46 00:31:15:63
6
MIERNIK Sara
208 Bieruń 4:33 13.21 00:31:45:48
7
DYBOWSKI Seweryn
337 Chorzów 4:33 13.21 00:31:46:00
8
PASZENDA Michał
664 Tychy 4:35 13.21 00:31:58:21
9
ŻOŁNA Andrzej
297 Tychy 4:40 12.96 00:32:35:97
10
SZULC Dariusz
Skb Waluś
873 Bieruń 4:43 12.73 00:33:00:63
11
CHWASTEK Adrian
776 Tychy 4:45 12.73 00:33:09:70
12
KĘDZIERSKI Maksymilian
Przepraszam, Ma Pani Banananaramieniu
624 Pabianice 4:46 12.50 00:33:21:70
13
KULIK Paulina
Gimnazjum3 Tychy
591 Tychy 4:49 12.50 00:33:40:33
14
WIECZKOWSKI Piotr
61 Katowice 4:49 12.50 00:33:42:91
15
BOROŃ Tomasz
Ledwo Żywi
17 Tychy 4:52 12.28 00:33:57:50
16
MOLITORYS Szymon
787 Katowice 4:52 12.28 00:34:03:08
17
KRUPIAK Karol
Gimnazjum 11 Tychy
588 Tychy 4:53 12.28 00:34:09:43
18
CIENIECKA Ewelina
Maflow
450 Wola 4:55 12.28 00:34:23:18
19
ŚLEZIONA Piotr
Gomola Trans Airco
163 Tychy 4:58 12.07 00:34:40:17
20
COPIJA Jerzy
72 Bierun 4:58 12.07 00:34:40:43
21
GAWROŃSKI Grzegorz
771 Katowice 4:60 12.07 00:34:54:00
22
LECHOWICZ Grzegorz
528 Tychy 5:04 11.86 00:35:22:88
23
KASPRZYK Filip
39 Tychy 5:04 11.86 00:35:23:63
24
ŻAK-PASZENDA Aneta
665 Babice 5:05 11.86 00:35:30:00
25
ROLNIK Bartosz
596 Mikołów 5:05 11.86 00:35:32:43
26
WIŚNIEWSKA Beata
540 Siemianowice Śląskie 5:08 11.67 00:35:51:91
27
KWIATKOWSKI Mariusz
224 Tychy 5:09 11.67 00:35:57:60
28
RAKOCZY Agata
40 Latek Tychy
1 Tychy 5:12 11.48 00:36:19:63
29
KOPROWSKA Kasia
537 Tychy 5:12 11.48 00:36:20:41
30
SZCZEPANEK Joanna
Olkuszbiega.pl
132 Olkusz 5:13 11.48 00:36:28:13
31
SIENIAWSKA Marta
562 Tychy 5:14 11.48 00:36:35:46
32
SABAT Tomasz
Maflow
445 Wola 5:14 11.48 00:36:37:70
33
MOLITORYS Marek
788 Katowice 5:15 11.48 00:36:40:33
34
ŁYSOŃ Anna
Multi Biuro Tychy
762 Tychy 5:16 11.48 00:36:51:13
35
IWAN Kamil
Makowska Dycha
539 Huta Nowa 5:17 11.29 00:36:56:93
36
STAWNIAK Mateusz
Full-Wypas
959 Czarnków 5:18 11.29 00:37:04:70
37
SOCHA Dorota
Sportrun Team
888 Tychy 5:22 11.29 00:37:27:63
38
STALMACH Piotr
936 Tychy 5:24 11.11 00:37:47:93
39
KASPERCZYK Michał
Nol-Tychy
30 Tychy 5:26 11.11 00:37:59:68
40
BIZOŃ Karol
Skb Waluś
863 Lędziny 5:26 11.11 00:38:00:91
41
GAWROŃSKA Dorota
Warsztat Formy
772 Katowice 5:30 10.94 00:38:24:26
42
CZANA Zbigniew
691 Bielsko-Biała 5:34 10.77 00:38:55:06
43
CHROMIK Tomasz
Maflow
443 Góra 5:35 10.77 00:38:58:01
44
JANUSZ Wojciech
809 Tychy 5:35 10.77 00:38:59:53
45
ROMAŃCZUK Marta
289 Tychy 5:35 10.77 00:39:02:03
46
KOMANDERA Monika
725 Tychy 5:36 10.77 00:39:05:68
47
BOROŃ Luiza
Ledwo Żywi
18 Tychy 5:36 10.77 00:39:09:66
48
AFFEK Aurelia
678 Jedlina 5:37 10.77 00:39:17:41
49
KASPROWICZ Kornel
800 Tychy 5:38 10.61 00:39:20:23
50
DAWYDKO Bartosz
Navo Orbico
567 Gliwice 5:39 10.61 00:39:31:58
51
BIEGIER Maria
825 Mikołów 5:39 10.61 00:39:31:89
52
MIKULSKA Karolina
Skb ''waluś''
790 Bieruń 5:39 10.61 00:39:32:46
53
BALURA Edyta
Skb
314 Lędziny 5:40 10.61 00:39:33:03
54
JANAS Paweł
Sportart
994 Tychy 5:41 10.61 00:39:45:70
55
SZELEC Magdalena
270 Tychy 5:43 10.45 00:39:59:21
56
JOBCZYK Bogusław
Maflow
455 Tychy 5:44 10.45 00:40:04:41
57
NOWAK Brygida
Multi Biuro Tychy
763 Tychy 5:44 10.45 00:40:07:39
58
DANEL Iwona
747 Tychy 5:45 10.45 00:40:10:11
59
RÓŻAŃSKI Tomasz
Nexteer
401 Tychy 5:45 10.45 00:40:13:03
60
NOWAKOWSKA Joanna
932 Świerczyniec 5:46 10.45 00:40:18:68
61
SIENIAWSKA Agata
995 Tychy 5:46 10.45 00:40:19:58
62
NOGAJ Piotr
Skimark.pl
1006 Tychy 5:46 10.45 00:40:21:16
63
JASNOCH Bogumiła
210 Mikołów 5:47 10.45 00:40:22:78
64
STOR Daniel
Lear Dream Team
711 Tychy 5:47 10.45 00:40:25:70
65
KEMPSKA Agnieszka
892 Tychy 5:48 10.29 00:40:31:43
66
SŁOMIANY Paweł
4Partners
941 Chorzów 5:49 10.29 00:40:36:93
67
SŁOMIANY Ryszard
905 Dąbrowa Górnicza 5:49 10.29 00:40:37:36
68
PIWOWAR Bartosz
271 Wola 5:49 10.29 00:40:41:38
69
PIWOWAR Damian
272 Wola 5:49 10.29 00:40:41:71
70
LATOCHA Karol
505311746
756 Tychy 5:50 10.29 00:40:43:76
71
AFFEK Monika
679 Jedlina 5:50 10.29 00:40:46:83
72
JANIK Agata
663 Tychy 5:50 10.29 00:40:49:43
73
WYCISLIK Aleksander
755 Ruda Śląska 5:51 10.29 00:40:51:08
74
KUBICA Mariusz
522 Tychy 5:51 10.29 00:40:53:13
75
SZKORUPA Magdalena
Parafialny Klub Sportowy Jadwiga
625 Bielsko-Biała 5:51 10.29 00:40:55:33
76
ESZYK Jerzy
Eszyk's
834 Katowice 5:53 10.29 00:41:04:33
77
SALAMON Jerzy
281 Pszczyna 5:54 10.14 00:41:13:01
78
SALAMON Alicja
Rozbiegana Kj
652 Pszczyna 5:54 10.14 00:41:13:96
79
SIEWIERSKA Patrycja
515 Frydek 5:54 10.14 00:41:16:13
80
FIJAŁ Magdalena
Gimnazjum3 Tychy
590 Tychy 5:55 10.14 00:41:20:63
81
HANKIEWICZ Mirosław
Maflow
452 Tychy 5:55 10.14 00:41:24:41
82
KOCOŃ Robert
695 Roztropice 5:56 10.14 00:41:29:43
83
PIWOWAR Maksymilian
Skb Waluś
977 Lędziny 5:56 10.14 00:41:31:13
84
HUMPA Filip
909 Katowice 5:57 10.14 00:41:36:23
85
BEDNARSKA Bernadetta
521 Tychy 5:58 10.14 00:41:39:10
86
BROŻ Marek
Lear Dream Team
533 Tychy 5:59 10.00 00:41:48:18
87
LATAŁA Tomasz
Ledwo Żywi
411 Tychy 5:59 10.00 00:41:51:61
88
KOLASA Aneta
Bojakniemytokto
290 Tychy 5:59 10.00 00:41:52:33
89
KUCIA Kamil
Warsztat Formy
937 Tychy 5:60 10.00 00:41:57:01
90
MATERA-ŚWITAŁA Aleksandra
818 Tychy 6:02 10.00 00:42:13:03
91
KRUCZEK Artur
Tychy
171 Tychy 6:03 10.00 00:42:14:66
92
KOPKA Magdalena
7 Bielsko-Biała 6:03 10.00 00:42:16:18
93
ŻUROWSKA Joanna
66 Bielsko-Biała 6:03 10.00 00:42:17:41
94
WITCZAK Marek
613 Jaworzno 6:03 9.86 00:42:19:53
95
MIERNIK Piotr
209 Bieruń 6:05 9.86 00:42:32:01
96
HRISTOVA-KOSOBUDZKA Daria
Spot Pszczyna
938 Pszczyna 6:05 9.86 00:42:32:93
97
PAWLAK Sabina
1010 Katowice 6:06 9.86 00:42:36:44
98
WÓJCIK Bartłomiej
1007 Katowice 6:06 9.86 00:42:38:43
99
TORBA Szymon
108 Bojszowy 6:07 9.86 00:42:45:29
100
BELOWSKA Anna
422 Tychy 6:10 9.72 00:43:03:41
101
STASZEK Monika
985 Bieruń 6:11 9.72 00:43:12:93
102
JANUSZ Julianna
Gimnazjum 3 Tychy
891 Tychy 6:11 9.72 00:43:13:28
103
BULWICKA Mariola
841 Tychy 6:11 9.72 00:43:13:70
104
FRYKACZ Agnieszka
534 Tychy 6:12 9.72 00:43:21:93
105
GRUSZKA Mariusz
-
501 Mikołów 6:13 9.72 00:43:25:53
106
RABENDA Paulina
983 Katowice 6:14 9.59 00:43:35:91
107
WITOSZA Adam
219 Katowice 6:14 9.59 00:43:36:31
108
SZERSZEŃ Artur
Nexteer
404 Tychy 6:14 9.59 00:43:36:83
109
ŚLUSACZYK Tomasz
Otostick.pl
339 Tychy 6:14 9.59 00:43:37:71
110
KOZAKIEWICZ Kamil
94 Tychy 6:19 9.46 00:44:09:70
111
WATA Marta
-
773 Tychy 6:19 9.46 00:44:10:33
112
WOJTAN Magdalena
Rozbiegane Dobczyce
865 Dobczyce 6:20 9.46 00:44:13:03
113
GOLDA Justyna
Multi Biuro Tychy
759 Tychy 6:20 9.46 00:44:16:36
114
GAŃCORZ Krzysztof
Terminal Logistyczny Promont
164 Tychy 6:21 9.46 00:44:21:00
115
GOCAL Łukasz
864 Tychy 6:21 9.46 00:44:21:60
116
WARCHULSKA-KOPEC Joanna
367 Tychy 6:21 9.46 00:44:24:38
117
NALEŹNIAK Bernadeta
40-Latek
1000 Tychy 6:21 9.46 00:44:25:50
118
HANDZEL Gosia
668 Bielsko Biała 6:22 9.46 00:44:33:68
119
BEBEROK Kajetan
935 Tychy 6:25 9.33 00:44:48:46
120
SYPUŁA Danuta
306 Mikołów 6:25 9.33 00:44:52:10
121
SZEWCZYK Katarzyna
680 Bytom 6:25 9.33 00:44:54:61
122
ŚWIĄTEK Marcin
912 Bielsko-Biała 6:26 9.33 00:44:56:10
123
HIRSEKORN Sonia
967 Tychy 6:26 9.33 00:44:58:00
124
SKOWRONEK Dawid
689 Chorzów 6:26 9.33 00:45:00:60
125
SZYMCZAK Paulina
342 Tychy 6:28 9.33 00:45:10:81
126
SZYMCZAK Tomasz
343 Tychy 6:28 9.33 00:45:11:03
127
GRZESIK Patryk
742 Katowice 6:32 9.21 00:45:41:03
128
MIERNIK Barbara
Lear Dream Team
662 Bieruń 6:32 9.21 00:45:42:56
129
WAŁCERZ Robert
Lear Dream Team
356 Tychy 6:35 9.09 00:46:02:83
130
BORODIN Robert
84 Tychy 6:35 9.09 00:46:03:23
131
NYDEREK Joanna
Maflow
465 Oświęcim 6:36 9.09 00:46:09:63
132
MIERZWIŃSKA Magdalena
-
708 Bestwina 6:36 9.09 00:46:10:00
133
WYSOCKI Marcin
511 Tychy 6:36 9.09 00:46:11:18
134
WIELGAT Magdalena
Translatoria
948 Tychy 6:36 9.09 00:46:11:47
135
KOJDECKI Radosław
Media-Com
957 Tychy 6:39 9.09 00:46:28:16
136
SZULIK-WIKTORCZYK Katarzyna
Spot
963 Pszczyna 6:39 9.09 00:46:28:81
137
CYGOŃ Karolina
124 Tychy 6:39 9.09 00:46:29:93
138
PLEWA Jadwiga
75 Tychy 6:40 8.97 00:46:35:83
139
LAPCZYK Beata
579 Gostyń 6:40 8.97 00:46:36:26
140
LAPCZYK Paweł
493 Orzesze 6:40 8.97 00:46:37:41
141
CZAJKA Aleksander
507 Mikołów 6:40 8.97 00:46:38:39
142
KOZUB Sylwia
Navo Orbico
569 Tychy 6:40 8.97 00:46:38:90
143
PISZCZEK Kinga
900 Bielsko-Biała 6:42 8.97 00:46:47:76
144
SZOJDA Aleksandra
775 Tychy 6:45 8.86 00:47:08:38
145
SZOJDA Adam
774 Tychy 6:45 8.86 00:47:08:53
146
HELIOS Aleksandra J.
N/a
699 Tychy 6:47 8.86 00:47:26:81
147
SMOLEŃ Dagmara
894 Tychy 6:48 8.86 00:47:33:29
148
TALARCZYK Marta
Drużyna Szpiku
308 Łaziska Górne 6:49 8.86 00:47:38:03
149
SIEROCKA Patrycja
Terminal Logistyczny Promont
114 Tychy 6:50 8.75 00:47:43:68
150
ŻOŁNA Monika
298 Tychy 6:50 8.75 00:47:43:98
151
DRYWA Kamil
109 Łaziska Górne 6:53 8.75 00:48:06:43
152
GOCAŁEK Wiesław
Niezrzeszony
961 Tychy 6:53 8.75 00:48:10:18
153
DURLAK Dorota
821 Mikołów 6:55 8.64 00:48:21:60
154
DYRDÓŁ Hanna
34 Tychy 6:59 8.64 00:48:48:23
155
STOR Kamil
Lear Dream Team
712 Tychy 6:59 8.64 00:48:48:83
156
STOR Anna
Lear Dream Team
710 Tychy 6:59 8.64 00:48:49:03
157
JURECZKO Aleksandra
553 Tychy 6:60 8.54 00:48:59:03
158
WOJTERA-ESZYK Aleksandra
Eszyk's
835 Katowice 7:04 8.54 00:49:24:28
159
BARTOSIEWICZ Katarzyna
502 Tychy 7:05 8.43 00:49:30:13
160
KOWALCZYK Grażyna
27 Malec 7:11 8.33 00:50:14:50
161
TRABKA Karolina
N/a
700 Tychy 7:14 8.33 00:50:33:06
162
CZARNECKA Ewa
N/a
702 Tychy 7:14 8.33 00:50:33:23
163
PODYMA Beata
492 Tychy 7:15 8.24 00:50:44:03
164
KOLNY Jakub
922 Tychy 7:19 8.24 00:51:11:03
165
KOLNY Ewa
921 Tychy 7:20 8.24 00:51:14:96
166
GRABOWSKA Julia
554 Tychy 7:22 8.14 00:51:28:06
167
ZAJĄCZKOWSKA Barbara
552 Tychy 7:22 8.14 00:51:28:23
168
WOLNIK Anna
677 Tychy 7:25 8.14 00:51:49:93
169
MIERZWIŃSKA TYCHY Magdalena
875 Tychy 7:27 8.05 00:52:06:03
170
SOBCZAK Katarzyna
Sumy Rządzą
964 Lublin 7:34 7.95 00:52:53:83
171
KOZERAŃSKA Aneta
Wild Dogs Team-Fb.com/sheriontour
365 Wojkowice 7:34 7.95 00:52:57:10
172
TURKONIAK Jonatan
509 Tychy 7:35 7.95 00:53:01:50
173
STALMACH Przemysław
354 Bojszowy 7:37 7.87 00:53:12:06
174
KWINTA Joanna
192 Katowice 7:38 7.87 00:53:19:23
175
ŻURAWIK Marcin
Maflow
449 Katowice 7:39 7.87 00:53:31:58
176
KWINTA Tomasz
193 Katowice 7:42 7.78 00:53:50:00
177
BOLWOLUK Wioleta
Maflow
442 Wola 7:48 7.69 00:54:31:01
178
BAŁUCH Mariusz
Maflow
437 Tychy 7:48 7.69 00:54:31:20
179
URDZOŃ Justyna
283 Rudołtowice 7:59 7.53 00:55:50:26
180
ORLIK Anna
654 Pawłowice 8:04 7.45 00:56:25:83
181
CZECH Katarzyna
Miss Ziemi Tyskiej
926 Tychy 8:06 7.45 00:56:39:63
182
DOLINA Krzysztof
Stowarzyszenie Sportowe Nol-Tychy
729 Tychy 8:06 7.45 00:56:39:83
183
SOBOTA Weronika
Miss Ziemi Tyskiej
931 Mikołów 8:06 7.45 00:56:40:01
184
GRABANIA Paulina
Miss Ziemi Tyskiej
928 Jaworzno 8:06 7.45 00:56:41:50
185
ZUBELEWICZ Natalia
805 Tychy 8:14 7.29 00:57:34:21
186
SZAJNER Malwina
419 Tychy 8:18 7.22 00:58:02:76
187
DOROS Arkadiusz
475 Tychy 8:18 7.22 00:58:03:46
188
PALKA Aleksandra
954 Tychy 8:20 7.22 00:58:15:83
189
STRAUCHMAN Marta
Warsztat Formy
897 Tychy 8:20 7.22 00:58:16:18
190
KWAŚNIAK Martyna
Maflow
459 Tychy 8:21 7.22 00:58:22:60
191
SAŁATA Aleksandra
481 Tychy 8:48 6.80 01:01:32:03
192
WIESNER Joanna
Multi Biuro Tychy
802 Katowice 9:15 6.48 01:04:38:86
193
ADAMCZYK Kinga
Miss Ziemi Tyskiej
925 Bieruń 9:38 6.25 01:07:20:83
194
KOWACZ Agnieszka
Miss Ziemi Tyskiej
930 Katowice 9:38 6.25 01:07:21:33

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU