XXVI Perła Paprocan

OW Paprocany Tychy
23.10.2016

Wyniki

Bieg 1 okr. 7km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
JAROMIN Krzysztof
Śląski Klub Karate
526 Kobiór 4:27 13.46 00:31:05:42
2
WIĘCZKOWSKI Piotr
977 Katowice 4:28 13.46 00:31:13:48
3
SZWED Piotr
471 Tychy 4:35 13.21 00:32:02:68
4
SCHMIDT Wojciech
920 Tychy 4:36 12.96 00:32:06:80
5
SZWEDA Piotr
Cyberstudio
893 Katowice 4:36 12.96 00:32:09:41
6
WOLFMAN Andrzej
386 Tychy 4:39 12.96 00:32:32:31
7
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
66 Tychy 4:42 12.73 00:32:51:00
8
CHWASTEK Adrian
509 Tychy 4:43 12.73 00:32:58:57
9
SURDZIEL Miłosz
Radca
997 Tychy 4:43 12.73 00:32:58:72
10
DROBEK Piotr
Niezrzeszony
754 Cieszyn 4:45 12.73 00:33:08:81
11
MRUGAŁA Sławomir
527 Tychy 4:46 12.50 00:33:18:82
12
GAWROŃSKI Grzegorz
760 Katowice 4:47 12.50 00:33:28:98
13
KASPRZYK Filip
234 Tychy 4:55 12.28 00:34:22:49
14
RUTKOWSKI Szymon
121 Tychy 4:56 12.28 00:34:29:98
15
GAWROŃSKI Paweł
Koszulki Z Nadrukiem Www.paga-Studio.pl
777 Katowice 4:60 12.07 00:34:57:71
16
ŁYSOŃ Ania
Multi Biuro
748 Tychy 5:01 12.07 00:35:04:89
17
BOROŃ Tomek
Runhogs Tychy
133 Tychy 5:03 11.86 00:35:15:39
18
KOWALSKI Marcin
140 Tychy 5:06 11.86 00:35:40:49
19
JUST Weronika
523 Tychy 5:07 11.67 00:35:47:95
20
RAKOCZY Agata
40 Latek Tychy
3 Tychy 5:13 11.48 00:36:30:56
21
NOWAKOWSKI Marcin
764 Tychy 5:15 11.48 00:36:41:80
22
KALINOWSKI Rafał
176 Tychy 5:17 11.48 00:36:52:73
23
JUST-WASZUT Natalia
1014 Tychy 5:18 11.29 00:37:01:97
24
GÓRNICKI Wojciech
954 Miechów 5:20 11.29 00:37:14:50
25
ADAMCZYK Tomek
1019 Tychy 5:24 11.11 00:37:42:30
26
SZEWCZYK Justyna
510 Tychy 5:25 11.11 00:37:51:27
27
MIRONOWICZ Krzysztof
115 Cieszyn 5:26 11.11 00:37:55:02
28
LUDYNIA Piotr
Gim 11 Tychy
448 Tychy 5:26 11.11 00:37:55:03
29
NOWAK Brygida
Multi Biuro
747 Tychy 5:26 11.11 00:37:57:42
30
WOŹNIAK Mariusz
427 Tychy 5:27 11.11 00:38:02:95
31
KOSECKI Michał
917 Tychy 5:27 10.94 00:38:08:01
32
GRZESIAK Agnieszka
464 Tychy 5:29 10.94 00:38:22:72
33
KOZIK Krzysztof
160 Wola 5:30 10.94 00:38:27:59
34
KRUCZEK Artur
438 Tychy 5:32 10.94 00:38:41:51
35
ZARZECKI Piotr
Radca
305 Mysłowice 5:35 10.77 00:38:59:94
36
SŁOMIANY Ryszard
618 Dąbrowa Górnicza 5:36 10.77 00:39:11:21
37
GOLEK Iwona
Gol-Dent Team
185 Tychy 5:40 10.61 00:39:39:26
38
SOWA Mateusz
Brak Klubu
422 Chorzów 5:40 10.61 00:39:39:66
39
ABRAM Leszek
Sth Wolves Tychy
479 Tychy 5:45 10.45 00:40:14:11
40
MUCHA Wojciech
Team Papry 20
97 Tychy 5:45 10.45 00:40:14:99
41
BRYŁA Dariusz
285 Tychy 5:46 10.45 00:40:16:94
42
KOPIŃSKA Anna
Powersport
425 Ruda Śląska 5:49 10.29 00:40:37:57
43
SALAMON Alicja
Rozbiegana Koloniajasna
93 Pszczyna 5:51 10.29 00:40:50:46
44
MATERA-ŚWITAŁA Aleksandra
536 Tychy 5:53 10.14 00:41:06:85
45
ZYTKOWSKA Iwona
741 Pszczyna 5:54 10.14 00:41:11:21
46
MIERNIK Barbara
473 Bieruń 5:54 10.14 00:41:12:30
47
PORSZKE Paweł
965 Tychy 5:54 10.14 00:41:14:30
48
NOWAKOWSKI Sebastian
765 Tychy 5:55 10.14 00:41:24:44
49
TOROUS Paweł
78 Tychy 5:57 10.14 00:41:34:68
50
GRZESIK Paweł
936 Babice 5:57 10.14 00:41:35:62
51
CHARUZA Dariusz
815 Sosnowiec 5:58 10.14 00:41:41:23
52
BARTNICKI Grzegorz
730 Bielsko-Biała 5:59 10.00 00:41:48:26
53
LUDYNIA Agnieszka
Gim 11 Tychy
447 Tychy 5:60 10.00 00:41:54:53
54
STOR Anna
Lear Dream Team
559 Tychy 6:01 10.00 00:42:04:17
55
STOR Daniel
561 Tychy 6:01 10.00 00:42:04:66
56
WATA Marta
Warsztat Formy
460 Tychy 6:01 10.00 00:42:06:33
57
GUZIK Leszek
1017 Jaworze 6:02 10.00 00:42:07:73
58
MELLER Grzegorz
Nexteer
541 Tychy 6:05 9.86 00:42:30:63
59
JELONEK Marcel
Gim 11 Tychy
644 Tychy 6:05 9.86 00:42:33:85
60
CHMIEL Jarosław
329 Tychy 6:07 9.86 00:42:42:54
61
RELIDZYŃSKI Tomasz
726 Mikołów 6:08 9.86 00:42:49:74
62
WALCZAK Grzegorz
895 Tychy 6:12 9.72 00:43:22:43
63
GAŃCORZ Krzysztof
Terminal Logistyczny Promont
633 Tychy 6:14 9.59 00:43:33:78
64
PAWLIK Marcin
Km. Tyskie Sinice
113 Tychy 6:19 9.46 00:44:10:15
65
PAWLIK Antek
Siódemka Tychy
114 Tychy 6:19 9.46 00:44:10:20
66
TUMANOWICZ Dorota
80 43-227 Góra 6:20 9.46 00:44:16:29
67
DZIUBA Magdalena
Gim 11 Tychy
453 Tychy 6:21 9.46 00:44:20:68
68
FUDALA Andrzej
Carpe Diem
154 Pisarzowice 6:21 9.46 00:44:24:00
69
WYSOCKA Joanna
721 Częstochowa 6:21 9.46 00:44:24:45
70
GOŁĄB Justyna
444 Tychy 6:21 9.46 00:44:26:72
71
KUBEK Dorota
400 Kobiór 6:22 9.46 00:44:29:77
72
CHARUZA Monika
790 Sosnowiec 6:22 9.46 00:44:32:59
73
MĘDREK Marzena
Spot Pszczyna
258 Pszczyna 6:24 9.33 00:44:43:30
74
PODGÓRNIAK Marta
478 Lublin 6:24 9.33 00:44:43:37
75
PRZYSTOLIK Arnold
911 Katowice 6:24 9.33 00:44:46:33
76
GRABOWSKA Bernadeta
824 Mikołów 6:28 9.33 00:45:10:58
77
POKRZYWA Renata
794 Sosnowiec 6:28 9.33 00:45:11:06
78
KUDERA Dominik
-Niestowarzyszony
353 Dąbrowa Górnicza 6:28 9.33 00:45:12:72
79
PALKA Aleksandra
287 Tychy 6:29 9.33 00:45:16:93
80
RUTKOWSKI Wojciech
100 Tychy 6:32 9.21 00:45:44:00
81
RUTKOWSKA Aleksandra
101 Tychy 6:33 9.21 00:45:44:08
82
GAŁUSZKA Justyna
861 Ćwiklice 6:35 9.09 00:46:01:45
83
RĘBISZ Janusz
368 Gliwice 6:36 9.09 00:46:09:81
84
SZOJDA Aleksandra
215 Tychy 6:39 9.09 00:46:28:35
85
KUBISA Przemysław
897 Siewierz 6:39 9.09 00:46:28:60
86
HATKO Katarzyna
Ruby Gang
756 Gliwice 6:39 9.09 00:46:28:83
87
KOZŁOWSKA Bożena
270 Świętochłowice 6:40 8.97 00:46:33:69
88
GŁĘBOCKA Małgorzata
Pokonam Siebie!
587 Bielsko-Biała 6:41 8.97 00:46:41:83
89
BELOWSKI Michał
456 Tychy 6:41 8.97 00:46:42:25
90
WESOŁOWSKA Anna
104 Katowice 6:41 8.97 00:46:44:70
91
GÓRECKA Zuzanna
Jumior
159 Rudniki K/zawiercia 6:42 8.97 00:46:50:73
92
WINKLER Monika
Ads Masna Krytyczna
707 Katowice 6:43 8.97 00:46:57:80
93
WOLNIK Anna
605 Tychy 6:44 8.86 00:47:06:96
94
CZAJKOWSKA Agnieszka
Ads Masna Krystyczna
487 Katowice 6:46 8.86 00:47:20:03
95
JURECZKO Aleksandra
Gim 11 Tychy
451 Tychy 6:48 8.86 00:47:29:94
96
PAŁAC Natalia
Gim 11 Tychy
452 Tychy 6:48 8.86 00:47:29:98
97
COPIJA Zofia
709 Bieruń 6:48 8.86 00:47:32:65
98
SEGET-BIENIASZ Anna
13 Tychy 6:50 8.75 00:47:47:88
99
COPIJA Monika
710 Bieruń 6:50 8.75 00:47:49:68
100
WALNY Piotr
792 Wyry 6:53 8.75 00:48:06:77
101
HACHUŁA Łukasz
Brak Klubu
612 Tychy 6:54 8.75 00:48:11:43
102
KWINTA Joanna
Szwagier Biega
506 Katowice 6:54 8.75 00:48:12:07
103
KUROWSKA Katarzyna
-Niestowarzyszony
281 Będzin 6:54 8.75 00:48:17:16
104
KUROWSKI Rafał
Nie Zrzeszony
280 Będzin 6:55 8.64 00:48:18:56
105
MUCHOWSKA Maria
Niezrzeszona
284 Gliwice 6:58 8.64 00:48:45:45
106
NIEDZIOŁKO Bożena
Kobiety Na 5+
744 Jastrzębie-Zdrój 6:60 8.54 00:48:54:73
107
STRAUCHMAN Marta
Warsztat Formy
282 Tychy 6:60 8.54 00:48:55:21
108
MADEJSKI Piotr
221 Knurów 6:60 8.54 00:48:56:82
109
PALUCH Agnieszka
529 Mikołów 7:08 8.43 00:49:51:72
110
FURMAN Krzysztof
560 Katowice 7:08 8.43 00:49:53:37
111
LEŚNIAK Martyna
Nexteer
627 Tychy 7:09 8.43 00:49:57:87
112
CZARNECKA-LATKO Izabela
595 Tychy 7:11 8.33 00:50:12:90
113
ABSYL Katarzyna
Dayco
812 Tychy 7:11 8.33 00:50:14:74
114
KOLNY Ewa
418 Tychy 7:12 8.33 00:50:20:15
115
ŁUPIEŻOWIEC Weronika
Gim 11 Tychy
512 Tychy 7:13 8.33 00:50:29:05
116
SZUDEJA Natalia
Gim 11 Tychy
645 Tychy 7:13 8.33 00:50:29:48
117
KAMIŃSKA Anna
584 Katowice 7:14 8.33 00:50:34:02
118
SITEK Milena
Gim 11 Tychy
643 Tychy 7:14 8.33 00:50:35:14
119
LOSSA Wojciech
8 Tychy 7:19 8.24 00:51:11:13
120
PODYMA Beata
286 Tychy 7:20 8.24 00:51:15:73
121
PRZYSTOLIK Julia
913 Katowice 7:21 8.14 00:51:24:26
122
PRZYSTOLIK Ewa
912 Katowice 7:23 8.14 00:51:34:15
123
DYBOWSKA Małgorzata
343 Chorzów 7:25 8.14 00:51:51:62
124
HRYCYSZYN Mikołaj
256 Gliwice 7:26 8.05 00:51:56:51
125
KRAJEWSKI Paweł
Fuchs Oil Team
441 Bytom 7:28 8.05 00:52:09:90
126
BARADZIEJ Barbara
Terminal Logistyczny Promont
630 Tychy 7:30 8.05 00:52:23:62
127
DROZDEK Katarzyna
Team Papry 20
923 Tychy 7:35 7.95 00:52:58:54
128
KWINTA Tomasz
Szwagier Biega
505 Katowice 7:39 7.87 00:53:26:60
129
HEITZMAN Kamila
771 Chorzów 7:51 7.61 00:54:55:24
130
KWAŚNY Adrian
Terminal Logistyczny Promont
982 Tychy 7:54 7.61 00:55:17:07
131
KLUGER Klaudia
Terminal Logistyczny Promont
827 Tychy 7:55 7.61 00:55:22:82
132
WOLNY Tymoteusz
566 Tychy 7:59 7.53 00:55:50:96
133
JENDRYSKO Barbara
609 Tychy 8:18 7.22 00:57:59:57
134
BRACHACZEK Ewa
Spot
819 Pszczyna 8:36 7.00 01:00:09:91
135
BRACHACZEK Szymon
Spot
822 Pszczyna 8:36 7.00 01:00:10:20
136
GRUSZKA Mariusz
-
36 Mikołów 10:57 5.47 01:16:38:14
137
GOCAL Łukasz
959 Tychy 12:11 4.93 01:25:11:25
138
KASPRZYCKI Rajmund
Nexteer
542 Tychy 12:28 4.83 01:27:12:09

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU