XXXV Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą

Sochaczew, Polska
16.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Ambroziak Mateusz - / M18 POL Płochocin

Zapłacone

2. Anuszewski Tomasz - / M40 POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

3. Bąk Piotr - / M18 POL Warszawa

Zapłacone

4. Banasiak Piotr - / M40 POL Poznań

Zapłacone

5. Bartołowicz Dawid - / M18 Sochaczew
POL Brochów

Zapłacone

6. Bazylak Piotr - / M40 POL Pruszków

Zapłacone

7. Belka Anna - / K30 POL Józefów

Zapłacone

8. Białogrodzki Sylwester - / M50 POL Zalesie Górne

Zapłacone

9. Bogusz Lilia - / K40 POL Warszawa Potwory z głebin

Zapłacone

10. Uczestnik anonimowy - / K40 POL Rymań Mała Lady Pank Biegam dla Siebue

Zapłacone

11. Boruciak Adrian - / M18 POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

12. Bosek Robert - / M30 POL Warszawa

Zapłacone

13. Brogowiczstępniewska Agnieszka - / K40 POL Grójec

Zapłacone

14. Chrzanowski Marcin - / M18 POL Warszawa Cebulaki

Zapłacone

15. Chuchler Piotr - / M40 POL Łódź RKB "Dla Rodziny" Łódź

Zapłacone

16. Ciborski Jakub - / M40 POL Warszawa

Zapłacone

17. Ciesielski Mariusz - / M30 POL Grodzisk Mazowiecki Dream Run/Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

18. Cybulski Adam - / M50 POL Warszawa RWKL-L w Warszawie

Zapłacone

19. Czapski Tomasz - / M30 Sochaczew
POL Sochaczew KM Aktywni Sochaczew

Zapłacone

20. Czarnota Daniel - / M30 Sochaczew
POL Sochaczew

Zapłacone

21. Czarnota Izabela - / K30 Sochaczew
POL Sochaczew

Zapłacone

22. Daszkiewicz Paweł - / M30 Sochaczew
POL Sochaczew

Zapłacone

23. Dębowska Ada - / K18 POL Końskie Pasat Końskie

Zapłacone

24. Dolega Darek - / M50 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

25. Dryl Bartłomiej - / M30 POL Warszawa Sii Running Team

Zapłacone

26. Dudek Sylwester - / M50 POL Rudnik lkb.rudnik

Zapłacone

27. Dunaszewski Wojtek - / M30 POL Warszawa Biegam Bo Lubię Nocą Warszawa

Zapłacone

28. Dymek Marta - / K30 POL Zaborówek Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

29. Gabrysiak Paulina - / K30 Sochaczew
POL Sochaczew

Zapłacone

30. Gadomska Małgorzata - / K40 POL Warszawa

Zapłacone

31. Gajowniczek Robert - / M40 POL Grodzisk Mazowiecki 1976

Zapłacone

32. Gala Grzegorz - / M40 Sochaczew
POL Sochaczew Schenker Technology Center Runners

Zapłacone

33. Uczestnik anonimowy - / M18 POL Skórzec

Zapłacone

34. Główka Janusz - / M30 Sochaczew
POL Sochaczew

Zapłacone

35. Głuchowski Adrian - / M30 Sochaczew
POL Sochaczew TOPORNIAK

Zapłacone

36. Gontarz Mateusz - / M18 POL Warszawa

Zapłacone

37. Gozdowski Paweł - / M40 Sochaczew
POL Teresin

Zapłacone

38. Grylewicz Marcin - / M30 Sochaczew
POL Sochaczew

Zapłacone

39. Hagen Marta - / K18 POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

40. Iveruk Mykhaylo - / M40 UKR Rivne LKB Rudnik

Zapłacone

41. Izdebski Paweł - / M30 POL Warszawa

Zapłacone

42. Jaguszewski Piotr - / M30 POL Sulejówek Sulejówek

Zapłacone

43. Jajor Kamil - / M30 POL Warszawa Zespół Eldorado

Zapłacone

44. Jarmoc Paweł - / M40 POL Bieniewice

Zapłacone

45. Jędruszczak Piotr - / M40 POL Mszczonów Goggle PAE Team

Zapłacone

46. Uczestnik anonimowy - / M40 POL Warszawa

Zapłacone

47. Kalasouski Jerzy - / M30 BLR Mohylew Victoria

Zapłacone

48. Kalinowski Jerzy - / M70 POL Wykowo TKKF Wiślanie Słupno

Zapłacone

49. Kamieński Jarosław - / M30 POL Narewka SPARTA LESTER TEAM

Zapłacone

50. Kamiński Jakub - / M30 POL Bronisławy

Zapłacone

51. Kawalec Karolina - / K30 POL Warszawa Drużyna K

Zapłacone

52. Kawalec Katarzyna - / K30 POL Brzostek

Zapłacone

53. Kędra-Sulej Agnieszka - / K40 POL Warszawa

Zapłacone

54. Kępiński Henryk - / M60 POL Bełchatów KB Spartakus Bełchatów

Zapłacone

55. Kielak Leszek - / M30 POL Sulejówek Entre Runningl

Zapłacone

56. Kieszek Tadeusz - / M60 POL Leszno Dystans Leszno

Zapłacone

57. Kisiel Tomasz - / M50 POL Wrzosowa Niezrzeszony

Zapłacone

58. Kocimski Jan - / M70 Sochaczew
POL Sochaczew KM AKTYWNI Sochaczew

Zapłacone

59. Kołodziejczak Radosław - / M40 Sochaczew
POL Sochaczew Socho Team

Zapłacone

60. Kopciński Bartosz - / M18 POL Rędziny Brak

Zapłacone

61. Kościuczyk Lesław - / M40 POL Warszawa Sparta Lester Team

Zapłacone

62. Kosiarek Edyta - / K40 POL Sochaczew

Zapłacone

63. Kowalczyk Adam - / M30 POL Leszno Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

64. Kowalczyk Agnieszka - / K30 POL Leszno adidas Runners Warsaw

Zapłacone

65. Kowalik Irena - / K40 Sochaczew
POL Sochaczew

Zapłacone

66. Kowalski Jarosław - / M40 Sochaczew
POL Paprotnia

Zapłacone

67. Kowalski Patryk - / M18 POL Kampinos 1995

Zapłacone

68. Kropiak Katarzyna - / K30 Sochaczew
POL Sochaczew Vege Runners

Zapłacone

69. Kruglej Przemysław - / M30 Sochaczew
POL Sochaczew

Zapłacone

70. Krzyżak Tomasz - / M40 Sochaczew
POL Granice Fabryka Konserw - Zaciszna Zatoka

Zapłacone

71. Kubiak Marta - / K30 Sochaczew
POL Sochaczew

Zapłacone

72. Kulik Jacek - / M50 POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

73. Kuziak Józef - / M60 POL Olkusz

Zapłacone

74. Kwiatkowski Aleksander - / M50 POL Łowicz IPA KATOWICE VI

Zapłacone

75. Laszuk Krzysztof - / M30 POL Ełk

Zapłacone

76. Lenart Łukasz - / M18 Sochaczew
POL Sochaczew Shadow Race Team

Zapłacone

77. Lipski Michał - / M18 POL Białystok BlogBiegowy.pl

Zapłacone

78. Łęgocki Marcin - / M18 POL Żakowice Pietrzyk Running Team

Zapłacone

79. Łękawa Mateusz - / M18 POL Warszawa BlogBiegowy.pl

Zapłacone

80. Łuczyński Paweł - / M30 POL Rawa Mazowiecka

Zapłacone

81. Macander Jakub - / M18 POL Skierniewice

Zapłacone

82. Maciejewski Sławomir - / M30 POL Włocławek

Zapłacone

83. Uczestnik anonimowy - / M40 POL Warszawa

Zapłacone

84. Malicki Kamil - / M18 Sochaczew
POL Sochaczew

Zapłacone

85. Malinowski Łukasz - / M18 POL Studzianki Nasielsk Baszta Team

Zapłacone

86. Marcinek Agnieszka - / K40 POL Piaseczno Kondycja

Zapłacone

87. Marciniak Janusz - / M50 POL Żółwin Waszawiaky

Zapłacone

88. Marczak Albert - / M30 Sochaczew
POL Kozłów Biskupi

Zapłacone

89. Uczestnik anonimowy - / M50 POL Gdynia biegamyrazem.pl

Zapłacone

90. Michalski Robert - / M30 POL Warszawa Nocne Piłowanie Agrykoli

Zapłacone

91. Michałowski Daniel - / M18 POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

92. Mielnicki Krzysztof - / M60 POL Skierniewice

Zapłacone

93. Milczarek Anna - / K30 Sochaczew
POL Sochaczew

Zapłacone

94. Milczarek Dominik - / M30 Sochaczew
POL Sochaczew KM Aktywni Sochaczew

Zapłacone

95. Miller Tomasz - / M30 POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

96. Misiak Agnieszka - / K40 POL Łowicz Starzyńskiego Biega Łowicz

Zapłacone

97. Modrzejewski Michał - / M50 Sochaczew
POL Sochaczew

Zapłacone

98. Modzelewski Dariusz - / M60 Sochaczew
POL Pawłowice

Zapłacone

99. Musiał Maciej - / M30 POL Wrocław BlogBiegowy.pl

Zapłacone

100. Myszka Hubert - / M18 POL Siedlce

Zapłacone

101. Nadolski Piotr - / M40 POL Warszawa

Zapłacone

102. Narel Sławomir - / M50 POL Łódź ALE Team

Zapłacone

103. Naumiuk-Santarek Joanna - / K40 POL Warszawa Niezrzeszony

Zapłacone

104. Niedziński Marcin - / M40 POL Makowka Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

105. Nowakowski Czeslaw - / M70 POL Warszawa Klub Biegacza GOCH

Zapłacone

106. Okulus Piotr - / M30 POL Warszawa Legion Warszawa

Zapłacone

107. Olejniczak Adam - / M40 Sochaczew
POL Sochaczew niezrzeszony

Zapłacone

108. Opałka Jan - / M60 POL Płońsk KB im.Piotra Sękowskiego

Zapłacone

109. Osiński Stanisław - / M60 POL Warszawa niezrzeszony

Zapłacone

110. Pankowski Grzegorz - / M30 POL Warszawa Kosi Mazaki Team !!!

Zapłacone

111. Pardej Tomasz - / M40 POL Bolimów

Zapłacone

112. Pasek Wojciech - / M50 POL Końskie Pasat Końskie

Zapłacone

113. Pętlak Grzegorz - / M30 Sochaczew
POL Sochaczew FireEaglesOCR

Zapłacone

114. Pielachowska Beata - / K40 POL Warszawa T-Mobile Running Team

Zapłacone

115. Pielachowski Piotr - / M50 POL Warszawa Boso ale w ostrogach

Zapłacone

116. Pietras Jolanta - / K40 POL Piastów

Zapłacone

117. Pociech Maraek - / M50 POL Korytów

Zapłacone

118. Podrażka Dariusz - / M30 POL Parma LKS Dar Placencja

Zapłacone

119. Połeć Andrzej - / M50 Sochaczew
POL Sochaczew

Zapłacone

120. Poneta Marcin - / M30 POL Kampinos 32 dr OP

Zapłacone

121. Popławski Karol - / M50 POL Łódź

Zapłacone

122. Popowski Jarosław - / M40 POL Warszawa UNTS Warszawa

Zapłacone

123. Przedwojewski Wojciech - / M18 POL Warszawa Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

124. Przepiorkowski Krzysztof - / M40 POL Warszawa amator

Zapłacone

125. Przybylski Wojciech - / M40 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

126. Puścian Mariusz - / M40 POL Tłuszcz Szkoła sztuk walki i samoobrony kobra

Zapłacone

127. Pyś-Tarnowska Dorota - / K30 POL Sochaczew

Zapłacone

128. Raszczyk Robert - / M18 POL Września

Zapłacone

129. Rębiś Joanna - / K40 POL Piaseczno

Zapłacone

130. Rębiś Tomasz - / M40 POL Piaseczno

Zapłacone

131. Religa Kinga - / K40 POL Tychy

Zapłacone

132. Rembowski Jacek - / M70 POL Łowicz Starzyńskiego Biega Łowicz

Zapłacone

133. Rojek Rafał - / M40 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

134. Rosa Dariusz - / M40 POL Jamno

Zapłacone

135. Rosińska Barbara - / K40 POL Milanówek Sto-Nogi Milanówek

Zapłacone

136. Rosiński Eugeniusz - / M50 POL Milanówek Sto-Nogi Milanówek

Zapłacone

137. Rosłoniak Marcin - / M18 Sochaczew
POL Sochaczew

Zapłacone

138. Rupniak Łukasz - / M18 POL Lubin

Zapłacone

139. Rydel Daniel - / M30 POL Kolno Braciaki Squad

Zapłacone

140. Rydel Michal - / M30 Sochaczew
POL Wólka Smolana

Zapłacone

141. Rzeczycki Paweł - / M30 Sochaczew
POL Sochaczew

Zapłacone

142. Sagan Łukasz - / M30 POL Mrozy PKO Bank Polski SA

Zapłacone

143. Santarek Wojciech - / M40 POL Warszawa Niezrzeszony

Zapłacone

144. Siekiera Patryk - / M18 Sochaczew
POL Sochaczew SiequTeam

Zapłacone

145. Siemiński Sławomir - / M40 POL Sieradz

Zapłacone

146. Sikora Wojciech - / M30 Sochaczew
POL Sochaczew

Zapłacone

147. Uczestnik anonimowy - / M30 Sochaczew
POL Sochaczew

Zapłacone

148. Sitek Krzysztof - / M40 POL Huta Stara A

Zapłacone

149. Skorupa Kamil - / M18 Sochaczew
POL Kornelin UKS Filipides Teresin

Zapłacone

150. Skowronski Dominik - / M18 POL Wolomin Samotny Wilk

Zapłacone

151. Skrzelinski Pawel - / M30 POL Milanowek Faurecia Sports Team

Zapłacone

152. Skrzos Tomasz - / M40 POL Warszawa Stg Warszawa

Zapłacone

153. Sobczak Arkadiusz - / M18 POL Gozdowo Projekt Września

Zapłacone

154. Sołtysiak Paweł - / M40 POL Warszawa Polonia Warszawa

Zapłacone

155. Sprawka Magdalena - / K18 POL Warszawa

Zapłacone

156. Stan Jacek - / M40 POL Biała Rawska

Zapłacone

157. Stempel Tomasz - / M40 POL Marysin Wawerski Marysin Wawerski Biega

Zapłacone

158. Stykowski Robert - / M40 POL Warszawa Maratończyk.pl

Zapłacone

159. Suk Mirosław - / M60 POL Częstochowa ZABIEGANI Częstochowa

Zapłacone

160. Szmigiera Adam - / M50 Sochaczew
POL Sochaczew

Zapłacone

161. Sznaza Mateusz - / M18 POL Elbląg

Zapłacone

162. Szydlik Arkadiusz - / M30 POL Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

163. Szymala Katarzyna - / K30 Sochaczew
POL Paprotnia

Zapłacone

164. Szymanowski Artur - / M30 POL Sulejówek

Zapłacone

165. Szymański Robert - / M50 POL Wyszogrod

Zapłacone

166. Szymczak Jacek - / M40 POL Łódź

Zapłacone

167. Tłoczkowski Adam - / M40 POL Chorzele ZaDyszka

Zapłacone

168. Turowski Przemysław - / M40 Sochaczew
POL Sochaczew STOWARZYSZENIE KAJAKOWCY SOCHACZEWA

Zapłacone

169. Tymicki Zbigniew - / M40 POL Warszawa Entre.pl Team

Zapłacone

170. Tyszka Bartłomiej - / M30 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

171. Warchoł Artur - / M40 POL Kuchary KB im.Piotra Sękowskiego

Zapłacone

172. Wasiewicz Krzysztof - / M18 POL Piaseczno Kondycja Piaseczno

Zapłacone

173. Wawrzyniak Andrzej - / M30 Sochaczew
POL Sochaczew TOPORNIAK

Zapłacone

174. Werenkowicz-Wrona Ilona - / K30 POL Pawłów LKB RUDNIK

Zapłacone

175. Wicha Wojciech - / M18 POL Chodel

Zapłacone

176. Więckowski Michał - / M30 Sochaczew
POL Sochaczew MCPP

Zapłacone

177. Wilgocki Radosław - / M30 POL Gąbin Gąbin Biega

Zapłacone

178. Wilgocki Tomasz - / M50 POL Łódź

Zapłacone

179. Wojciechowski Tomasz - / M40 Sochaczew
POL Sochaczew

Zapłacone

180. Wojtalik Oskar - / M18 POL Warszawa Agencja Projekt Igrzyska

Zapłacone

181. Wojtaluk Arkadiusz - / M30 POL Warszawa masovia

Zapłacone

182. Woźniak Przemysław - / M30 Sochaczew
POL Bielice

Zapłacone

183. Wróbel Dariusz - / M40 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

184. Wróblewska Patrycja - / K18 POL Glinojeck

Zapłacone

185. Zadura Krzysztof - / M40 POL Warszawa

Zapłacone

186. Zając Bogdan - / M40 POL Chorzele ZaDyszka

Zapłacone

187. Zakrzewska Katarzyna - / K18 Sochaczew
POL Sochaczew KM AKTYWNI Sochaczew

Zapłacone

188. Zakrzwski Krzysztof - / M18 Sochaczew
POL Sochaczew KM Aktywni Sochaczew

Zapłacone

189. Zalewski Józef - / M70 POL Rydzyno tkkf wislanie slupno

Zapłacone

190. Załuski Zbigniew - / M30 Sochaczew
POL Sochaczew 37 drop

Zapłacone

191. Zaręba Beata - / K30 POL Pruszków

Zapłacone

192. Żebrowska Jolanta - / K40 POL Puławy Potrenujemy? / Chemik Noxy Puławy / UMCS Biega

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU