Zawody wrotkarskie Pokonaj Nawałnicę

Chojnice, Polska
15.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Bączyk Tadeusz - 18 km / M30-39 POL Rostarzewo Husaria

Zapłacone

2. Banaszak Ewa 221 18 km / K30-39 POL Bydgoszcz RUN Bydgoszcz

Zapłacone

3. Bania Zygmunt 222 18 km / M70-99 POL Przysiek Kursant

Zapłacone

4. Bartosiewicz Jakub 223 18 km / M30-39 POL Rumia

Zapłacone

5. Bielinska Kornelia - 600m / K POL Belfast

Bezpłatne

6. Bielinska Oliwia - 600m / K POL Belfast

Bezpłatne

7. Boguslawski Karol - 18 km / M20-29 POL Poznan Plichwyścig.pl Roll4life

Zapłacone

8. Brzuzek Lech 224 18 km / M60-69 POL Gdańsk RYTEL PERŁA BRDY

Zapłacone

9. Bukowski Maciej 225 18 km / M30-39 POL Inowrocław RollaSpeedTeam/ MKS Błyskawica

Zapłacone

10. Chaberska Jagoda 226 18 km / K16-19 POL Bydgoszcz Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz

Zapłacone

11. Chaberski Michał 227 18 km / M40-49 POL Bydgoszcz Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz

Zapłacone

12. Charubin Sławomir 228 18 km / M50-59 POL Pisz PLICHWYŚCIG.PL

Zapłacone

13. Uczestnik anonimowy 229 18 km / K30-39 POL Lubkowo 3Elements

Zapłacone

14. Ciezki Pawel 230 18 km / M20-29 POL Krakow Plichwyscig.pl Mercateo.com.pl

Zapłacone

15. Czapiewska Marta - 600m / K POL Chojnice

Bezpłatne

16. Czapiewski Łukasz 231 18 km / M30-39 POL Chojnice rolki fitness 84mm

Zapłacone

17. Demicki Piotr - 18 km / M50-59 POL Toruń amator

Niezapłacone

18. Drozdzewski Robert 232 18 km / M50-59 POL Kolbudy Amator

Zapłacone

19. Duda Marcin 233 18 km / M30-39 POL Toruń Rolla Speed Team / JustRoll.eu

Zapłacone

20. Dzik Jakub 234 18 km / M40-49 POL Starogard Gdański

Zapłacone

21. Ebertowski Michał 235 18 km / M30-39 POL Żarnowiec Atomowy Rolkarz

Zapłacone

22. Fabiszak-Talaśka Daria - 18 km / K20-29 POL Pamietowo K.S.Jastrzębie Koronowo

Niezapłacone

23. Filipkowski Mariusz 236 18 km / M40-49 POL Gdańsk Jabra RT Friends

Zapłacone

24. Flis Krzysztof 237 18 km / M50-59 POL Rotmanka Amator

Zapłacone

25. Frączak Filip - 600m / M POL Toruń Rolla Speed Team

Bezpłatne

26. Frączak Iga - 600m / K POL Toruń Rolla Speed Team

Bezpłatne

27. Frołowicz Tomasz 238 18 km / M50-59 POL Mezowo

Zapłacone

28. Gołecka Bożena 239 18 km / K50-59 POL Bydgoszcz KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ

Zapłacone

29. Grabowicz Mirosław 240 18 km / M60-69 POL Gdańsk Uniwersytet Gdański

Zapłacone

30. Hackert Marek - 18 km / M50-59 POL Chojnice ROLLER CHOJNICE

Zapłacone

31. Heinrich Julia - 600m / K POL Bydgoszcz Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz

Bezpłatne

32. Heinrich Marcin 241 18 km / M40-49 POL Bydgoszcz Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz

Zapłacone

33. Heinrich Milena - 600m / K POL Bydgoszcz Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz

Bezpłatne

34. Hypszer Amelia - 1000 m / K POL Bydgoszcz Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz

Bezpłatne

35. Hypszer Marek 242 18 km / M40-49 POL Bydgoszcz Klub sportowy Jastrzębie Bydgoszcz

Zapłacone

36. Hypszer Piotr - 600m / M POL Bydgoszcz Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz

Bezpłatne

37. Interewicz Dorota 243 18 km / K50-59 POL Gdynia I ALO Gdynia

Zapłacone

38. Jarkiewicz Marcin 244 18 km / M50-59 POL Warszawa Legia Warszawa Masters

Zapłacone

39. Jezierny Marek 245 18 km / M60-69 POL Gdynia

Zapłacone

40. Kabza Grzegorz 246 18 km / M50-59 POL Nowy Tomyśl Skate2City

Zapłacone

41. Kamiński Szymon 247 18 km / M20-29 POL Rytel RYTEL PERŁA BRDY

Zapłacone

42. Kanjerski Jerzy 248 18 km / M70-99 POL Bydgoszcz Rolla Tem Bydgoszcz

Zapłacone

43. Karczewska Urszula - 600m / K POL Radunica

Bezpłatne

44. Karczewski Mateusz - 600m / M POL Radunica

Bezpłatne

45. Kasprowicz Daniel 249 18 km / M40-49 POL Wągrowiec Plichwyscig.pl

Zapłacone

46. Kmiecik Justyna - 600m / K POL Gdańsk

Bezpłatne

47. Kmiecik Monika - 600m / K POL Gdańsk

Bezpłatne

48. Konkel Mateusz 250 18 km / M40-49 POL Chałupy

Zapłacone

49. Kopyt Jan 251 18 km / M70-99 POL Konstancin-Jeziorna Niestowarzyszony

Zapłacone

50. Kościowska Agnieszka 254 18 km / K30-39 POL Gdańsk Prolube Masters

Zapłacone

51. Kosmala Mateusz 252 18 km / M20-29 POL Bydgoszcz

Zapłacone

52. Koszałka Andrzej 253 18 km / M30-39 POL Nowa Wieś Lęborska

Zapłacone

53. Kowalski Marek 255 18 km / M60-69 POL Gdańsk Twister Trójmiasto

Zapłacone

54. Krajnik Emilia 256 18 km / K40-49 POL Bydgoszcz

Zapłacone

55. Krajnik Jacek 257 18 km / M50-59 POL Bydgoszcz

Zapłacone

56. Krajnik Milena - 600m / K POL Bydgoszcz

Bezpłatne

57. Krasuska Anna 258 18 km / K60-69 POL Elbląg KS ORZEŁ

Zapłacone

58. Krueger Paweł - 1000 m / M POL Somonino

Bezpłatne

59. Krueger Szymon - 600m / M POL Somonino AMS Somonino

Bezpłatne

60. Krynicki Maciej 259 18 km / M30-39 POL Zielona Plichwyscig.pl

Zapłacone

61. Kseniak Tomasz - 18 km / M40-49 POL Gdańsk Twister Trójmiasto

Niezapłacone

62. Kuś Magdalena - 600m / K POL Koronowo Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo

Bezpłatne

63. Kusa Karolina 260 18 km / K30-39 POL Bydgoszcz KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ

Zapłacone

64. Kusa Oliwia - 600m / K POL Bydgoszcz Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz

Bezpłatne

65. Kusa Piotr 261 18 km / M30-39 POL Bydgoszcz KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ

Zapłacone

66. Kusa Wiktoria - 600m / K POL Bydgoszcz Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz

Bezpłatne

67. Labinowicz Szymon - 18 km / M20-29 POL Gdańsk Twister Trójmiasto

Niezapłacone

68. Lena Magdalena 262 18 km / K40-49 POL Bydgoszcz Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz

Zapłacone

69. Lewandowska Wanda - 600m / K POL Bydgoszcz Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz

Bezpłatne

70. Lorkowski Jan - 18 km / M70-99 POL Gdańsk

Niezapłacone

71. Łabinowicz Piotr 263 18 km / M40-49 POL Gdańsk Twister Trójmiasto

Zapłacone

72. Łukasiewicz Jacek 264 18 km / M40-49 POL Gdańsk

Zapłacone

73. Łukawski Damian - 18 km / M20-29 POL Inowrocław TurboGroszki.run

Zapłacone

74. Majkowska Weronika 265 18 km / K20-29 POL Rytel RYTEL PERŁA BRDY

Zapłacone

75. Makowski Andrzej 266 18 km / M60-69 POL Jabłówko

Zapłacone

76. Marek Sławek 267 18 km / M30-39 POL Solec Kujawski Przysiek

Zapłacone

77. Mazurek Wiesław 268 18 km / M50-59 POL Gdynia Prolube Masters

Zapłacone

78. Mikołajewska Alicja - 600m / K POL Warszawa Rollschool

Bezpłatne

79. Morgalla Jerzy 269 18 km / M40-49 POL Rudy

Zapłacone

80. Nowak Julia - 600m / K POL Charbrowo

Bezpłatne

81. Olszowski Henryk 270 18 km / M50-59 POL Kłaj KKSW KRAK ROLLERBLADE

Zapłacone

82. Uczestnik anonimowy - 1000 m / K POL Krzyż KS KRZYŻ

Bezpłatne

83. Uczestnik anonimowy - 1000 m / K POL Rytel Rytel Perła Brdy

Bezpłatne

84. Oszczyk Grzegorz 271 18 km / M60-69 POL Załuski AMATOR

Zapłacone

85. Pakulska Jagna - 600m / K POL Gdynia

Bezpłatne

86. Pakulski Miłosz - 600m / M POL Gdynia

Bezpłatne

87. Pelowska Anna 272 18 km / K30-39 POL Charzykowy Roller Chojnice

Zapłacone

88. Pestka Fabian - 600m / M POL Rytel

Bezpłatne

89. Pestka Justyna - 600m / K POL Rytel

Bezpłatne

90. Piechocki Łukasz - 18 km / M20-29 POL Charzykowy

Niezapłacone

91. Płotkowski Roman - 18 km / M40-49 POL Warszawa

Niezapłacone

92. Potrzebowski Michal 273 18 km / M40-49 POL Starogard Gdański

Zapłacone

93. Prendecka Agnieszka - 18 km / K30-39 POL Wałcz

Niezapłacone

94. Prus Michał - 600m / M POL Łąsko Małe KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO

Bezpłatne

95. Ruczyński Arkadiusz - 18 km / M40-49 POL Elbląg UKS Viking Elbląg

Niezapłacone

96. Sawicka Alicja - 600m / K POL Chojnice

Bezpłatne

97. Skórczewska Daria - 600m / K POL Chojnice

Bezpłatne

98. Skwierawski Wojciech 274 18 km / M40-49 POL Chojnice Chojnice

Zapłacone

99. Śliwiński Henryk 287 18 km / M60-69 POL Toruń Rolla Speed Team

Zapłacone

100. Sławińska Hanna 275 18 km / K50-59 POL Gdańsk AMATOR

Zapłacone

101. Sobczynska Judyta - 600m / K POL Tczew

Bezpłatne

102. Sobczyński Bartosz 276 18 km / M30-39 POL Tczew

Zapłacone

103. Śpica Dariusz 288 18 km / M50-59 POL Bydgoszcz

Zapłacone

104. Spychalska Anna 277 18 km / K40-49 POL Koronowo KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO

Zapłacone

105. Spychalska Zuzanna - 1000 m / K POL Koronowo KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO

Bezpłatne

106. Stachowska Monika - 18 km / K40-49 POL Gdańsk

Niezapłacone

107. Stachura Jacek - 18 km / M70-99 POL Gdynia

Niezapłacone

108. Stefaniak Wojciech 278 18 km / M70-99 POL Gdynia Twister Trójmiasto

Zapłacone

109. Stępień Magdalena 279 18 km / K30-39 POL Grodzisk Wielkopolski Skate2City

Zapłacone

110. Strzałkowski Andrzej 280 18 km / M50-59 POL Płońsk Amator

Zapłacone

111. Surma Balbina 281 18 km / K20-29 POL Bydgoszcz

Zapłacone

112. Syguła Sandra - 600m / K POL Tomaszów Mazowiecki

Bezpłatne

113. Uczestnik anonimowy - 600m / K POL Pruszcz Gdanski niezrzeszona

Bezpłatne

114. Uczestnik anonimowy - 18 km / M40-49 POL Pruszcz Gdański

Zapłacone

115. Uczestnik anonimowy - 600m / K POL Pruszcz Gdanski niezrzeszona

Bezpłatne

116. Szostakowski Adam 282 18 km / M50-59 POL Człuchów

Zapłacone

117. Szulc Marek 283 18 km / M60-69 POL Gdynia Bulwar Gdynia

Zapłacone

118. Szumlas Arkadiusz 284 18 km / M16-19 POL Mrzezino Prolube Speed Team

Zapłacone

119. Szumlas Dorota 285 18 km / K40-49 POL Mrzezino Prolube Masters

Zapłacone

120. Szumlas Jacek 286 18 km / M40-49 POL Mrzezino Prolube Masters

Zapłacone

121. Uczestnik anonimowy 289 18 km / M20-29 POL Gdańsk Jabra Roller Team

Zapłacone

122. Tuzimek Majka 290 18 km / K30-39 POL Gdynia

Zapłacone

123. Ufnowska Maja - 600m / K POL Czersk

Bezpłatne

124. Wajchert Łukasz 291 18 km / M30-39 POL Inowrocław TurboGroszki.run

Zapłacone

125. Warchoł Łukasz 292 18 km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

126. Wlodarczak Michal 293 18 km / M50-59 POL Chojnice Roller Chojnice

Zapłacone

127. Woźniczka Joanna - 600m / K POL Rytel

Bezpłatne

128. Woźniczka Maria - 600m / K POL Rytel

Bezpłatne

129. Zabawa Andrzej 294 18 km / M60-69 POL Słupsk

Zapłacone

130. Zadworny Zbigniew 295 18 km / M60-69 POL Lubkowo

Zapłacone

131. Zając Daria - 600m / K POL Kraków

Bezpłatne

132. Zając Robert - 600m / M POL Kraków

Bezpłatne

133. Zdancewicz Paweł 296 18 km / M40-49 POL Warszawa Legia Warszawa Masters

Zapłacone

134. Uczestnik anonimowy 299 18 km / K40-49 POL Sopot

Zapłacone

135. Zgrzywa Marek 297 18 km / M16-19 POL Gdańsk Jabra Roller Team

Zapłacone

136. Ziółkowski Julian 298 18 km / M50-59 POL Gdańsk Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy

Zapłacone

137. Żmudziński Andrzej - 18 km / M70-99 POL Gdańsk

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU